argentinos futbolas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „argentinos futbolas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „argentinos futbolas“.

Po muštynių Argentinos derbyje prokurorai pradėjo tyrimą dėl trijų žaidėjų

Argentinos žiniasklaida pranešė, kad Buenos Airių prokurorai tiria „River Plate“ žaidėjo Agustino Palavecino ir „Boca Juniors“ žaidėjų Marcoso Rojo bei Luiso Vazquezo veiksmus, susijusius su ugningomis muštynėmis, po kurių buvo parodytos septynios raudonos kortelės, kai sekmadienį „River“ laimėjo Argentinos derbį 1:0. Kai dviejų populiariausių Argentinos komandų „Superclasico“ mačas baigėsi be įvarčių, teisėjas paskyrė „River“ baudinį, kurį Miguelis Angelas Borja realizavo ir užtikrino lygos ly...
2023-05-09

A lygos turo anonsas: „Žalgirių“ susidūrimas ir „Sūduvos“ išvyka į Panevėžį

Po rinktinių pertraukos sugrįš „Optibet A lyga“ – per tris dienas bus sužaistos penkerios 5-ojo turo rungtynės. Visus mačus stebėti galima specialiame polalpyje Tv3.lt portale arba per TV3Play. Vilniaus „Riteriai“ – „Jonava“. Balandžio 1 dieną 19.30 val. Vilnius, „Sportimos“ maniežas. Turo starte – gera galimybė sostinės ekipai grįžti į pergalingas vėžes ir priartėti prie pirmojo trejeto.
2022-04-01

Lewandowskio įvarčiai atvedė „Bayern“ į FIFA klubų pasaulio taurės finalą

Miuncheno „Bayern“ FIFA klubų pasaulio taurės pusfinalyje 2:0 nugalėjo „Al Ahly“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą. Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Robertas Lewandowskis 17-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Lenkas 86-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir įtvirtino Vokietijos klubo pergalę 2:0....
2021-02-08

„Premier“ lygoje dramatiška „Arsenal“ pergalė prieš Lesterio „City“

Sekmadienį „Premier“ lygoje 26-ajame ture įvyko neeilinė dvikova. Londone, „Emirates“ stadione šeimininkai Londono „Arsenal“ priėmė lygos lyderiu Lesterio „City“ futbolininkus. Dėl titulo kovojančių komandų dvikovoje pergalę šventė Londono „Arsenal“ ekipa 2:1 (0:1). Pirmieji į priekį išsiveržė Lesterio futbolininkai. Baudos aikštelėje „Arsenal“ gynėjas Nacho Monrealis neleistinai nugriovė Jamie Vardį ir teisėjas nieko nelaukdamas paskyrė 11-os metrų baudinį į Petro Čecho gynamus vartus.
2016-02-14

Titulų sausra baigėsi – „Arsenal“ po pratęsimo triumfavo FA taurėje

Anglijoje įvyko finalinės FA taurės rungtynės, kuriose tarpusavyje susitiko Londono "Arsenal" prieš "Hull City". "Wembley" stadiono sienos Arsene'o Wengero auklėtiniams pagaliau buvo sėkmingos. Po pratęsimo "kanonieriai" rezultatu 3-2 palaužė "Hull City" ekipą. Rungtynės "Arsenal" futbolininkams prasidėjo ypač nesėkmingai. Jau 4-ąją minutę "Hull City" vienuolikę į priekį išvedė po kampinio Jamesas Chesteris. Po įspūdingo starto varžovai įvarčio apetito nemažino.
2014-05-17

„Klaipėdos granito“ treneris R. Poškus: Panevėžyje darysime viską, ką galime

Lietuvos futbolo A lygos debiutantai "Klaipėdos granito" futbolininkai, praėjusiame čempionato ture namuose atėmę taškus iš vicečempiono "Atlanto" (2:2), pasiryžę dar labiau papildyti savo taškų kraitį ir šeštadienį išvykos rungtynėse su Panevėžio "Ekranu". "Esame nusiteikę rimtai kovai. Labai norėtųsi į Klaipėdą grįžti su pergale. Suprantame, kad išvykoje bus sunku, tačiau darysime viską, ką galime.
2014-03-21

Neįtikėtinas žiaurumas: aikštėje – smurtas prieš šunį

Argentinoje kraupių epizodų netrūksta. Nors tenka pripažinti, jog keturkojams gyvūnams trukdyti futbolo rungtynes ir būti aikštėje – ne vieta, tai, kas įvyko vakarykštėse rungtynėse tarp „San Juan“ ir „Bella Vista“ klubų, pranoksta visas žiaurumo ribas. Minėtųjų rungtynių metu į aikštę išbėgo šuo, kuris, veikiausiai, tai padarė per savo šeimininkų aplaidumą. Tiesa, kai atrodė, kad šis epizodas pradžiugins stadione susirinkusius žiūrovus, sadistiškų veiksmų ėmėsi „Vista“ narys Jose Jimenezas.
2013-06-11

„Banga“ ir „Kruoja“ išsiskyrė taikiai

Neišnaudotomis progomis pasižymėjusiose „SMScredit.lt A lygos“ čempionato XIV turo rungtynėse Gargžduose vietos „Banga“ ir Pakruojo „Kruoja“ sužaidė lygiosiomis 0:0. Pusę pirmojo kėlinio susirinkusiems žiūrovams teko nuobodžiauti, kadangi abi komandos daug klydo ir stengėsi aukštais perdavimais iš kraštų surasti savo puolėjus. Pirmieji pasižymėti galėjo iniciatyvą perėmę „Kruojos“ futbolininkai.
2013-05-26

Argentinoje chuliganai sumušė ir apvogė futbolininkus

Argentinoje pralaimėti – nepatartina. Tuo galėjo įsitikinti Buenos Airių futbolo klubas „Huracan“, kuris po nesėkmės šalies taurėje („Copa Argentina“) sulaukė savo gerbėjų rūstybės. Įniršę chuliganai įsiveržė į savo palaikomos komandos persirengimo kambarį ir sumušė bei apvogė futbolininkus. Negana to, iš klubo bazės ištrūkę „Huracan“ nariai išvydo visiškai suniokotus savo automobilius. Kai kuriems iš jų buvo pradurtos padangos.
2013-04-19

D. Simeone: Argentinos ir Ispanijos futbolo kultūra skiriasi kaip diena ir naktis

Ispanijos „La Liga“ mačų lankymą Madrido „Atletico“ treneris Diego Simeone sulygino su apsilankymu „Disneilende“ ar teatre. Pasak argentiniečio, jo gimtojoje šalyje futbolo sirgaliai yra kur kas nuožmesni ir agresyvesni nei Ispanijoje. „Agresija? Ar jūs bent įsivaizduojate kas dedasi Argentinoje? Kai eini į “La Liga„ rungtynes, jautiesi lyg eitum į teatrą.