Arda Guleras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Arda Guleras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Arda Guleras“.

Skrajojančių Nyderlandų spurtas antrajame kėlinyje nepaliko vilčių Turkijos rinktinei

Nyderlandų rinktinė šeštadienio vakarą paskutiniame Europos čempionato ketvirtfinalyje sulaukė nuožmaus Turkijos rinktinės pasipriešinimo. Turkijos futbolininkai įmušė pirmieji, tačiau po ilgosios pertraukos Ronaldo Koemano auklėtiniai kovėsi įspūdingai ir šventė pergalę 2:1. Šiose rungtynėse į aikštę futbolininkus išlydėjo 11 vaikų iš Lietuvos, kurie dalyvavo „Lidl“ parduotuvės konkurse.
2024-07-06

Magišką momentą sukūręs Arda Guleras – jauniausias įvarčio autorius nuo Ronaldo debiuto 2004-ais

„Euro 2024“ turnyrą pergalingai pradėjo Turkijos rinktinė. Pirmajame ture puikius įvarčius pelnę turkai 3:1 nugalėjo Sakartvelo atstovus. Kol kas vieną gražiausių čempionato įvarčių įmušė Arda Guleras. Jis 65-ą minutę pasižymėjo smūgiu iš toli. Įvarčio vaizdo įrašą galite pamatyti naujienos viršuje. 19-metis A.Guleras šiuo įvarčiu įsirašė į istoriją. Jis tapo pirmu jaunesniu nei 20-ies metų futbolininku nuo 2004 m., kuris debiutą Europos čempionate pažymėjo įvarčiu.