airijos futbolo rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „airijos futbolo rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „airijos futbolo rinktinė“.

Prancūzijos rinktinė šventė pergalę 14-os įvarčių skirtumu

Prancūzijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos B grupės rungtynėse net 14:0 (7:0) nušlavė Gibraltaro futbolininkus. B grupės lyderiai rungtynes pradėjo jau trečią minutę pelnydami įvarčiu, kai varžovų žaidėjas Ethanas Santosas nukreipė kamuolį į savus vartus 1:0. Dar vienas įvartis į savus vartus skriejo 4-ą rungtynių minutę, o 16-ą skirtumas išaugo iki 3:0 po Warreno Zaire-Emery tikslaus smūgio.
2023-11-19

„Euro 2024“ atranka: Prancūzija minimaliu rezultatu nugalėjo airius, Nyderlandai sutriuškino Gibraltarą

Prancūzijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos B grupės rungtynėse 1:0 nugalėjo Airijos futbolininkus. Adrienas Rabiotas 7-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. Kylianas Mbappe 16-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau nukreipti kamuolio tiksliai į vartų tinklą nepavyko. Tikslaus perdavimo sulaukęs Antoine‘as Griezmannas 40-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.
2023-03-28

Airijos sirgaliai gaus specialų prizą iš UEFA

Nors Europos futbolo čempionatą Airijos rinktinė norėtų pamiršti, tačiau UEFA pripažino, kad šios komandos sirgaliai buvo geriausi rašo thejournal.ie. Giovanni Trapattoni auklėtiniai pralaimėjo visus tris grupės mačus ir skeptikų pripažinta silpniausia čempionato komanda. Tačiau UEFA vadovų nuomone, airių sirgaliai per aštuonias dienas užkariavo daugelio širdis.
2012-06-30

Italija 2:0 įveikė Airiją ir keliauja į EURO 2012 ketvirtfinalių etapą

Pirmadienio vakarą, Poznanėje, ginklus surėmė dėl savo garbės pakovoti ketinę airiai ir žūtbūt į ketvirtfinalių etapą patekti siekę italai. Beveik visas rungtynes savo sąlygas diktavusi Italijos rinktinė pelnė du įvarčius, sulaukė palankaus rezultato Kroatijos ir Ispanijos rungtynėse bei šventė patekimą į sekantį etapą. Tuo tarpu airiams prieš savo sirgalių armiją reabilituotis nepavyko ir namo vykti teks taip ir neiškovojus nei vieno taško.
2012-06-18

Ispanai sutrypė Airijos rinktinę ir tapo C grupės lyderiais

Antrose ketvirtadienio C grupės rungtynėse Ispanija be didesnio vargo rezultatu 4-0 įveikė šansų laimėti neturėjusius airius. Rungtynės prasidėjo greitu ispanų įvarčiu. Jau ketvirtą mačo minutę Ispanijos rinktinės puolėjas Fernando Torresas iš savo baudos aikštelėje užmigusio airių gynėjo atėmė kamuolį ir pasiuntė į Shay Giveno saugomus vartus.
2012-06-14

EURO 2012: C grupės lydere tapo Kroatijos rinktinė

Sekmadienio vakarą Poznanėje (Lenkija) įvyko antroji EURO 2012 C grupės dvikova tarp Airijos ir Kroatijos rinktinių. Kiek anksčiau tą pačią dieną taikiai 1:1 išsiskyrė ispanai ir italai. Kroatams pirmosios rungtynės prasidėjo kone idealiai: jau 3 minutę po Dario Srna perdavimo pasižymėjo Mario Mandžukičius, tačiau airiai nesutriko ir 19-ąją minutę atkūrė status quo.
2012-06-10

EURO 2012 C grupė: ko galima tikėtis iš Airijos ir Kroatijos dvikovos?

Nenuspėjamos ir daug siurprizų EURO 2012 pirmenybėse galinčios pateikti Arija ir Kroatija sekmadienio vakare susigrums Lenkijos mieste Poznanėje. Daugelis futbolo specialistų teigia, jog tiek airiai, tiek kroatai yra C grupės autsaideriai ir šioms komandoms bus sunkų įkąsti Ispanijai ar Italijai. Tarpusavio C grupės autsaiderių mačas abiems bus svarbus. Kiekvienai komandai iškovoti trys taškai leistų užsikabinti už antros vietos grupėje.
2012-06-10

Orakulas Valerka žino, kuo baigsis Airijos ir Kroatijos dvikova

Sekmadienio rytą žiurkė Valerka vėl ėmėsi savo darbo. Po nesėkmingos spėjimų serijos visą naktį iš šeštadienio į sekmadienį orakulas praleido ne šeimininko kambaryje ir sekmadienio rytą buvo žvalus ir guvus. Po pirmo C grupės mačo spėjimo Valerka iškart atliko ir antrąjį. Airijos ir Kroatijos mačo baigtį žiurkei sunku buvo nuspėti per dešimt sekundžių. Prireikė laiko, apsiuostymo ir žiurkiškos intuicijos, kad Valerka pasakytų savo sprendimą.
2012-06-10

EURO 2012: kiek kainuoja Europos čempionato komandos – dalyvės?

Pati brangiausia pagal rinkos vertę Europos futbolo čempionato komanda – ispanų, o pigiausia – Airijos rinktinė. Bet koks stambus tarptautinis futbolo turnyras – Europos ar pasaulio čempionatas – ne tik vardų, charakterių ir intelekto kova. Tai ir daugybės milijonų eurų žaidimas. Jei perspektyvų žaidėją nori parduoti brangiau, pakentėk iki kokių tarptautinių pirmenybių – futbolininkas pasirodys ir jo kaina išaugs. Kiekvienas futbolininkas turi savo kainą.
2012-06-08

EURO 2012: ko galime tikėtis iš C grupės?

Burtai lėmė, kad EURO 2012 C grupėje kausis Italija, Ispanija, Kroatija ir Airija. Ši grupė nesulaukia tiek daug dėmesio, kiek „mirtininkų“ B grupė, tačiau būtent čia galime sulaukti netikėtų siurprizų. Be abejonės, kad grupės favoritais yra įvardijami dabartiniai Pasaulio ir Europos čempionai ispanai. Ne veltui, jų žaidėjų sąrašas yra daugiau nei įspūdingas, o rezultatai kvalifikaciniame etape kalba patys už save.