Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adrienas rabiot“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adrienas rabiot“.

Penki futbolininkai gali palikti „Juventus“ gretas

Artimiausiu metu net penki žaidėjai gali palikti Turino „Juventus“ ekipą. Kaip praneša „Gazzetta dello Sport“ į atsiveikinimų sąrašą jau pateko: Alexas Sandro, Juanas Cuadrado, Adrienas Rabiot, Westonas McKennie. Turino klubas taip pat nenori pratęsti nuomos sutarties su Leandro Paredesu, kuris priklauso PSG. Pasak šaltinių, „Juventus“ galėtų pasirašyti sutartis su naujais žaidėjais tik tuo atveju, jei pavyktų atsisveikinti su kažkuriuo iš minėtųjų.
2023-01-18

Neymaras padvigubino statistiką – šįkart du įvarčiai ir du rezultatyvūs perdavimai

Įvartis ir rezultatyvus perdavimas. Taip naujojoje komandoje debiutavo brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras. Brazilas antrajame savo mače skaičius padvigubino, o Paryžiaus „Saint-Germain“ namie 6:2 (2:1) sutriuškino „Toulouse“. 222 milijonus eurų kainavęs Neymaras įvarčius pelnė 31 ir 92-ąją minutėmis. Brazilas 35-ąją bei 84-ąją atliko rezultatyvius perdavimus. Pasižymėjo atitinkamai Adrienas Rabiot ir Layvinas Kurzawa. 75-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Edinsonas Cavani.
2017-08-21

Amerikoje – Neymaro dublis ir „Spurs“ įvarčių fiesta

Tęsiasi tarptautinis draugiškas čempionų turnyras. Šiąnakt Jungtinėse Amerikos Valstijos pergales iškovojo „Barcelona“ ir Londono „Tottenham Hotspur“. Katalijonos ekipa Naujajame Džersyje 2:1 (2:0) nugalėjo Turino „Juventus“. Pirmajame kėlinyje dublį įmušė Neymaras, pasižymėjęs 15 ir 26 minutėmis. Po pertraukos rezultatą sušvelnino Giorgio Chiellini (63 minutė), bet to „Juventus“ buvo maža.