adanos demirspor

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adanos demirspor“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adanos demirspor“.

Šimkus žengė į Izraelio taurės aštuntfinalį, Skarbalius laimėjo Danijoje

Penktadienį į Izraelio taurės aštuntfinalį žengė Domantas Šimkus su Kfar Sabos „Hapoel“ klubu. Šešioliktfinalio rungtynes prieš „MS Kafr Qasim“ ekipą lietuvio komanda laimėjo 2:0, o pats D.Šimkus žaidė startinėje sudėtyje. Turkijos Pirmoje lygoje Emilijus Zubas praleido du įvarčius, o jo atstovaujamas Adanos „Demirspor“ klubas 1:2 nusileido „Altay“ ekipai. Lietuvį du kartus vos per dvi minutes (4 ir 5 min.) nuginklavo patyręs puolėjas Marco Paixao.
2021-02-20

Turkijoje Novikovo ekipa toliau nelaimi, Zubas praleido įvartį

Turkijos aukščiausioje lygoje toliau niekaip pergalės nesugeba iškovoti Arvydas Novikovas su „Erzurumspor BB“ klubu. Šįkart lietuvio komanda išvykoje 0:3 nusileido „Hatayspor“ klubui. A.Novikovas žaidė starto sudėtyje ir aikštėje praleido 75 minutes. Varžovai tris įvarčius buvo įmušę jau iki 57 minutės. Tai buvo aštuntos iš eilės nelaimėtos „Erzurumspor“ lygos rungtynės ir šiuo metu A.Novikovo ekipa su 9 taškais nukrito į 18 vietą, kuri yra iškritimo zonoje.
2020-12-09

Lasickas Serbijoje įmušė pergalingą baudinį, o kaip sekėsi kitiems lietuviams?

Trečiadienio vakarą nemažai Lietuvos futbolininkų žaidė įvairiose užsienio lygose ar taurės rungtynėse. Serbijos taurės ketvirtfinalį pasiekė Justas Lasickas su „Voždovac“ klubu. „Voždovac“ aštuntfinalyje tik po baudinių serijos nugalėjo „Javor“ klubą. J.Lasickas žaidė startinėje sudėtyje ir mušė vieną iš baudinių.
2020-11-26

Novikovas ir Zubas pergalingai debiutavo Turkijoje

Turkijos aukščiausioje lygoje šįvakar debiutavo Arvydas Novikovas. Į „Super“ lygą sugrįžęs lietuvio „BB Erzurumspor“ klubas sezoną pradėjo pergalingai ir išvykoje 2:1 nugalėjo „Ankaragucu“ ekipą. A.Novikovas žaidė startinėje komandos sudėtyje ir aikštėje praleido visas 90 minučių, o abu jo komandos įvarčius pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Oltanas Karakullukcu. Pergalingai Turkijoje debiutavo ir Emilijus Zubas.