a. goudelockas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. goudelockas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. goudelockas“.

„Ryto“ direktorius – apie koronaviruso situaciją klube ir Goudelocko pareiškimą

Vilniaus „Rytas“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamąsias pasitinka su nerimu. Klube užfiksuoti penki koronaviruso atvejai, tvarkaraštis – sujauktas, treniruočių procesas – sustabdytas. Paskutines rungtynes vilniečiai žaidė balandžio 11-ąją dieną.
2021-04-21

„Ryto“ vedlys nepatenkintas: „Komandos nesuvaldo Covid-19 situacijos“

Vilniaus „Ryte“ koronaviruso situacija blogėja, o tuo ypač nėra patenkintas klubo amerikietis Andrew Goudelockas. Tritaškių konkursą Karaliaus Mindaugo taurės savaitgalyje laimėjęs legionierius savo „Instagram“ paskyroje kirto Lietuvos krepšinio lygai – testavimo tvarka nestabili. „Komandos tinkamai nesuvaldo Covid-19 situacijos. Matau per daug komandų, po kurių mūsų komandoje 2-3 teigiami testai. Kiekviena komanda turi būti testuojama prieš rungtynes.
2021-04-15

Vos neprisižaidęs „Rytas“ išvengė antro kėdainiškių kirčio šį sezoną

Vilniaus „Rytas“ (9/5) šeštadienio vakarą išvengė dar vieno netikėto pralaimėjimo „Betsafe-LKL“ čempionate. Be vyr. trenerio Donaldo Kairio rungtyniavęs sostinės klubas po atkaklios kovos, kurioje rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinę minutę, palaužė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (5/8) krepšininkus.
2021-01-09

D. Adomaitis apie sužvaigždėjusį „Žalgirį“: „Nematau didelių problemų“

Jau šį vakarą Kauno „Žalgiris“ namie priims Milano „AX Armani“ krepšininkus. Rungtynių svarba milžiniška – palankiai susiklosčius visoms aplinkybėms kauniečiai jau šiandien gali užsitikrinti vietą Eurolygos ketvirtfinalyje. Lietuvos rinktinės treneris Dainius Adomaitis teigia, kad didesnius šansus laimėti šiandien turi kauniečiai, o triuškinantis pralaimėjimas Vitorijoje tėra atsitiktinumas. „Sezonas nėra tik kylanti kreivė, sezonas yra banguojanti kreivė.
2018-03-20

Trumpą laiką žaidęs Artūras Gudaitis buvo naudingiausias komandoje

Šventines Italijos krepšinio lygos rungtynes puikiai sužaidė Artūras Gudaitis. Jis antradienį aikštėje praleido 17 minučių, bet per jas tapo naudingiausiu mačo krepšininku. Milano „EA7 Emporio Armani“ namie 74:71 (22:16, 23:19, 15:27, 14:9) nugalėjo Brešos „Germani Basket“. Šeimininkai pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (18:8), o 14-ąją minutę atitrūko rekordiniu atstumu – 37:22. Vis dėlto, tai lengvo gyvenimo Milano krepšininkams negarantavo.
2017-12-26

Mantas Kalnietis: „Žalgiris“ jau dabar yra stipri ir pavojinga komanda

Milano „Mediolanum Forum“ salėje treniruotę baigę „AX Armani“ krepšininkai atliko paskutinius metimus, o būrys žurnalistų iš Lietuvos buvo apsupę Italijos klube rungtyniaujantį kaunietį Mantą Kalnietį. Įžaidėjas interviu metu dalijosi įspūdžiais apie šio sezono žalgiriečių pasirodymą Eurolygoje, kalbėjo apie savo komandos žaidimą bei kitus dalykus. „Nieko naujo nepasakysiu, „Žalgiris“ surinko naują sudėtį, tad dar reikia laiko. Kaip ir visoms naujoms komandoms.