Skvernelis atvirai – apie nuotaikas partijos viduje bei tolesnius darbus: įvardijo, kokiais klausimais sutars su konservatoriais

Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Naujausi Seniausi Geriausi Blogiausi
„Turbūt reikia kalbėti apie tai, ar yra prielaidų manyti, kad bus keičiama Vyriausybės programa ir ar bus automatiškai keičiama ir koalicinė sutartis. Toks būtinumas yra akivaizdus, nes jungtis į valdančiąją daugumą, jeigu programiniai principai, kuriuos žadėjai žmonėms, yra joje neatspindėti, yra tiesiog bandymas gauti kažkokį postą vardan posto – vardan galios.
Skvernelis buvo seimo pirmininkas. Jį apgavo socdemai su Blinkevičiūte. Bet Skvernelis 20 metų jaunesnis už tą apgavikę Blinkevičiūtę. Jaunos mergaitės pagyvenusius vyrus apgauna, bet kad pensininkė "išdurtų" policininką, - dar to pasaulyje nebuvo. O gal Vilija tikrai gera ten kur reikia
Jis buvo konservliberalu ir dar tai zmogus leides pavogti Igniti visu musu turta ir tuo buvo pazeista konstitucija del draudimo prichvatizuot strategines imones
Ryt jau bus pradėtas ardyti asfaltas link skvernelio vilos ir vežanas prie ūemataičio namų ...asfaltuos keliuką i mišką..kad galėtų grybaut nesusipurvinęs batukų
Sekmadienio vakarą posėdžiavusi Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba dėl besitęsiančių ultimatumų ir spaudimo nusprendė palikti už borto dabartinio Seimo vadovo Sauliaus Skvernelio vadovaujamą Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“ ir į koaliciją kviestis valstiečius bei joje iki šiol dirbusią „Nemuno aušrą“. Tiesa, panašu, kad valstiečiai socialdemokratų buriamai naujai koalicijai taip pat nebus labai saldi dovanėlė – frakcijos nariai ne kartą yra kritikavę valdančiųjų sprendimus, aštrių žodžių iki šiol negailėjo ir kai kuriems LSDP paskirtiems ministrams. Portalo L-rytas pirmadienį kalbinti jungtinėje Lietuvos valstiečių, žaliųjų ir Krikščioniškų šeimų sąjungos (LVŽS-KŠS) frakcijoje esantys politikai taip pat tikino turėsiantys ir savo sąlygų. Jei socialdemokratai į jas rimtai atsižvelgs – bus galima kalbėti apie bendrus darbus.

IŠ 15 MIN.-VALIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
IŠ 15 MIN.-VALIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
verdiktas žemaitaičiui apie neapykantos kurstymą bus skelbiAMAS SPALĮ.
@IŠ 15 MIN.-VALIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO tada klausyk ir pranesk verdikto teismo o tada pranesk lansbergui y Graikijos sala nusiusk nuosprendi jam
Negailėkit milicininko mwntas lieka mentu..galės namie iššsprogint akis ie būtvpirmininku žmonos
sukčiai,antisemitai, čekiukininkai
sukčiai,antisemitai, čekiukininkai
tik neatimkit neleičiamybės iš dūdėno,sabučio,martinkėno...jie auksiniai, jie jūsų kelrodžiai,pavyzdžiai, tęskite savo kokybės rodymą,tauta jus ,,įvertins''.
susitarimas tai su tv 3 slamstu
Su PEDOpartija bet kokiu, nors vienu klausimu sutarti jau yra pralaimėjimas ir savižudybė
@. Socbebrus,nes jų partijos įkūrėjas pats didysis pedo...
Reikia tą asfaltą nuimti nuo pilicinonko keliuko ircpakloti kur kitur..vistiek dabar be limuzino namo grįžinės gali ir žvyrkeliu pavaziuot
@Jonas tai paklos nuo Ruginienės namo,nes ties jos namu baigiais asfaltas,kaimynai keikia,skaitei...ten paklosim
Skvernelio kaip premjero darbai
Skvernelio kaip premjero darbai
Kai dar buvo Karbauskio lizinginis. Igničio privatizavimas, kartu su konservu Kreiviu. Lietuvos televizija - atiduodu Tapinui, Jakilaičiui. Žmona- įdarbinta PKN ORLEAN, tai yra Mažeikių nafta. Medikai - nepatinka Lietuvoje - varykit iš čia. Kietas veikėjas, ar ne ?
Žemaitaitis yra šudo gabalas
Žemaitaitis yra šudo gabalas
Vilnius
@Žemaitaitis yra šudo gabalas portugalas
apie Martinkėną-gražuolį koalicijoje
apie Martinkėną-gražuolį koalicijoje
Prokuratūra teigia, kad politikas galėjo suklastoti 12 dokumentų – tarybos nario išlaidų ataskaitų. Į jas buvo įtraukti kvitai už įgytus degalus už maždaug 2 tūkst. eurų. Teisėsaugos duomenimis, jie apmokėti 29 skirtingomis mokėjimo kortelėmis, kurios priklauso ne T. Martinaičiui, o 26 fiziniams asmenims, 2 juridiniams asmenims, 1 mokėjimo kortelė išduota užsienio banko. Maža to, į ataskaitas T. Martinaitis įtraukė atostogų metu patirtas 1 158,19 eurų išlaidas už degalus bei komandiruočių metu patirtas 322,95 eurų išlaidas už degalus.


Visi kalti išskyrus vargšą Skvernelį kuris seniai žinojo kokie blogi yra socialdemokratai ir NA, bet vis tiek su jais ėjo į koaliciją nes .... jį apgavo Blinkevičiūtė.
Su parentine partija sutarsit puikiai
labai durni rašliavotojai
labai durni rašliavotojai
eisime į feisbuką,instagramą,kitus soc.tinklus,o čia neišsilavinę,atsilikę žygaičių runkeliai iš Dviračio žinių.
@labai durni rašliavotojai Nu jei NET į feisbuką,tada ,matyt, Harvardą eisi baigęs.
@Juodas pavydas O dar taip gerai išstudijavęs žygaičių runkelius iš Dviračio žinių!
Garliavos kariuomenės herojus būdamas Seimo pirmininku parodė tikrą savo vertę, t.y bandymas lipti aukštyn stumdant, trypiant ir niekinant.Dabar prisiimu asmeninę kaltę ,kad kažkada jam bendraujant su valstiečių partija už ji kaip kandidatą į prezidentus balsavau . Linkiu tam bukų ir kvailų veiksmų personai surinkusiam visų partijų nusiširinskinusius ir ,deja, normalius žmones būti teisingai įvertintam ir atsirasti reitingų uodegoje.
@VERDIKTAS Šitas išsigimėlis ne tik kad mergaitės grobimui vadovavo, bet dar ir miškų ūkį sunaikino. Iki tos "reformos" žmonės galėjo gyventi ir dirbti net ir regionuose, Lietuvoje bent kažkiek kvėpavo. Po šitos "reformos" dabar regionai mirę. Ir mane stebina, kad regionuose yra tokie, kurie už šitą šiukšlę balsuoja, nors jis yra viena pagrindinių priežasčių, dėl ko tie regionai ir miršta. Kad ir kokie landsberginiai, koncervatnikai būtų niekšiški, jie tokių veiksmų niekada nedrįso daryti kaip šitas mentinis išsigimėlis.
Žmogui ir taip sunku, nebeliks Igničio berniukų paramos, Igničio parama, ne kažkokie tai 4 - 5 tūkstančiai per mėnesį. Tai milijonai. Leisti privatizuoti monopoliję elektros, tai Jums ne kažkokie čekiukai. Tai iškart , kaip ESSO buvo -125 milijonai pasiimti


@Ko lojat ant Skvernelio viskas liks,gaideliuk,oi kaip nesigaudai politikoje,didžiausia klaida koalicijos-tai kad jis opozicijoje...pamatysi,bėdžiau,neišmanėli.
Dar vieną klapčiuką konservai turės