„Didžiajame šou burbule“ Norbertas pažadėjo iškelti vestuves: žavisi viena, bet „ves“ kitą?

„Didžiajame šou burbule“ netrūksta nei intrigų, nei romantiškų akimirkų. Jau kurį laiką moterų numylėtinį Norbertą gerbėjai poruoja su Vasha, tačiau po praėjusios savaitės daugelis pamatė tai, kad vaikiną vis labiau traukia ir prie šokėjos Ievos Riepšaitės, kuri į projektą atėjo kartu su Justinu Mejeriu.

Tiesa, pasirodo, kad Norbertas jau turi suplanavęs net ir vestuves… Kuri taps jo išrinktąja?

Apie visa tai daugiau Norbertas papasakojo naujienų portalo tv3.lt tiesioginės transliacijos metu. „Su Vasha esame poruojami jau nuo projekto pradžios. Tie, kas mus stebi Go3, tikrai matė, kad mes padarysime specialiai surengtas vestuves. Bus kostiumas, veliumas, viskas bus padaryta pilnai. Mes surengsime specialiai taip, kaip žmonės galvoja“, – sakė Norbertas.

Jo kambario draugas Justinas Lapatinskas, kuris taip pat dalyvavo transliacijoje, juokėsi, kad muzikantų ir renginių vedėjų į šias vestuves „burbule“ net nereiks kviesti – visi bus ir taip vietoje.

Vis dėlto o kas Norbertą sieja su Ieva? Galiausiai, tai pačiai merginai nuolat simpatizuoja ir Justinas, kuris yra geras Norberto draugas. Ar tarp jų nekyla pykčiai dėl pavydo?

„Ne. Nėra čia ką slėpti – nėra intencijos turėti kažkokius meilės santykius su Ieva ar Vasha. Tiesiog Ieva yra labai intriguojantis žmogus. Ji sugeba savyje sukelti kažkokį įdomumą. Ji atsiskleidžia neiškart, nors aš mėgstu ir tokius žmones. Bet kai atsiranda žmogus, kuris yra kuklus, įdomus, ir su cinkeliu…“ – minties nebaigė Norbertas.

O štai J. Lapatinskas jau turi sukūręs šeimą, kurios be galo ilgisi, tad į tokias „Didžiajame šou burbule“ kylančias intrigas žiūri su šypsena. 

„Matydamas, kaip šitas jaunimas draskosi, esu laimingas, kad pas mane šioje pusėje viskas yra sutvarkyta. Aš turiu du vaikus, žinau, ką dar dėl jų turiu nuveikti. Esu laimingas, kad neeikvoju savo energijos ten, kur nereikia. Pasiilgstu savo vaikų, savo žmonos. Tai – natūralūs dalykai. Bet juk žmonės taip jau gyvena – yra ir tolimųjų reisų vairuotojai, yra kitos specialybės. Susitaikiau, kad šįkart išvažiavau aš. O kai grįšiu – nepaleisiu“, – atviravo dainininkas.

REKLAMA

Taip pat jis pripažino ir tai, kad vyras, kuris augina dukrelės, iš tiesų prieš jas yra bejėgis: „Mano dukros jau dabar sako, kad tėtukas jas paliko, jau dabar manipuliuoja… Ir taip, aš dėl jų galėčiau viską. Kiekvienas tėvas, kuris turi dukras, ir jas be galo myli, gali tai paliudyti. Kai dukra kažką pasako, darai viską, kad tik taip ir būtų.“

Visą pokalbį su projekto dalyviais pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
J
Jo
2021-04-03 19:31:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko ten eiti vedusiems, ką išgyvena žmonos ir vaikai. Ten jug bardakas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų