Garsusis aštuonetukas užaugo: pamatykite, kaip pasaulį nustebinę vaikai atrodo dabar

Daugeliui didelė šeima atrodo, kaip svajonių išsipildymas. Natalie Suleman  didžiulė šeima tapo viena didžiausių sensacijų 2000-ųjų pabaigoje. Natalie atsidūrė viso pasaulio dėmesio centre, kai dirbtinio apvaisinimo dėka ji susilaukė net 8 vaikų. Štai, kaip jos gyvenimas atrodo dabar.

garsusis aštuonetukas užaugo (nuotr. Twitter/Instagram)
15

 2009 m. sausio 26 d. Natalie pagimdė šešis berniukus ir dvi mergaites. Prieš pastodama su aštuoniais vaikais, moteris jau turėjo 6 vaikus, tad 2009-ais ji tapo net 14 vaikų mama.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsusis aštuonetukas užaugo

Pati Natalie savo soc. tinkluose retai dalijasi savo pačios nuotraukomis, tačiau iš tų, kuriomis ji pasidalina, matoma, kad jos figūra – įspūdinga.

Dabar, kai visuomenės susidomėjimas jos gyvenimu blėsta, ji su vaikais gyvena Kalifornijoje. Vis dėlto kelias viešojoje erdvėje jai ne visada buvo lengvas, rašo nickiswift.com.

Kai gimė aštuntukas, moteris buvo bedarbė, o tai reiškė, kad jos finansinė padėtis buvo gausiai apkalbinėjama – visiems buvo įdomu, kaip ji sugebės rūpintis savo 14 vaikų.

Bankrotas ir neįprastas būdas užsidirbti

Nors neįprasta Natalie šeimyninė padėtis pavertė ją įžymybe, 14-os metų motinai tai nepadarė finansinių nuostolių. Tiesą sakant, 2012 m., praėjus vos keleriems metams po aštuonetukų gimimo, 2012 m. , moteris paskelbė bankrotą, teigdama, kad ji turi 1 milijono dolerių skolą – ir tai buvo tik viena iš Suleman bėdų.

Ji taip pat sulaukė kaltinimų, kad „išleido šimtus tūkstančių plastinėms operacijoms, kuriomis norėjo tapti panaši į ... Angelina Jolie“, pateko į reabilitacijos centrą, norėdama išsigydyti piktnaudžiavimą „Xanax“ tabletėmis.

REKLAMA

Natalie Suleman

Tuo laikotarpiu Natalie uždirbo pinigus būdais, kurie gali priversti iš nuostabos kilstelti antakį. 2012 m. ji apsinuogino už 8 tūkst. USD, taip pat pasirodė suaugusiems skirtame filme, dirbdama striptizo šokėja. „Turiu padaryti tai, ką turiu padaryti, kad išlaikyčiau savo šeimą, ir nesigėdiju. Man visai nėra gėda. Aš niekada neaukojau savo moralės ir vertybių", – po fotosesijos, kurioje apsinuogino, sakė ji žurnalui „People“.

Tačiau moters mintys apie tai, kaip užsidirbti pragyvenimui, laikui bėgant pasikeitė. Galų gale ji nusprendė palikti už nugaros dienas šokant striptizą ir vietoj to dirbti siekiant patarėjos karjeros. Šiais laikais ji, atrodo, ne tik išgyvena, bet ir klesti, kaip ir jos visi 14 vaikų.

Kaip aštuonetukui sekasi dabar?

Jei įdomu, kaip dabar atrodo aštuonetukas, jums pasisekė. Natalie Suleman reguliariai atnaujina savo „Instagram“ vaikų nuotraukomis.

Garsusis aštuonetukas užaugo

2020 metų sausį aštuonetukui suėjo 11 metų, ir, žinoma, jų mama šią progą paminėjo „Instagram“. „Su gražiu mano angelų gimtadieniu. Jūs esate vieni maloniausių, gailestingiausių, rūpestingiausių žmonių, kuriuos aš kada nors pažinojau", – rašė Suleman.

„Žodžiai negali išreikšti, kokia esu dėkinga būti jūsų motina. Jūs visi nepaprastai palaiminote mano gyvenimą ir kasdien dėkoju Dievui, kad jis patikėjo man rūpintis jumis“.

Šiais metais gausus brolių ir seserų būrys pradėjo lankyti 6 klasę.


Rašyti komentarą...
K
Klausimėlis
2020-10-25 18:44:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji turėjo 6 vaikus ir prireikė dirbtinio apvaisinimo???
Atsakyti
-1

R
Rima
2020-10-27 16:05:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai kur tėtušis (tėtušiai) bent jau tų 6 vaikų? Keistas noras išgarsėti!
Atsakyti
0

A
Aleksas
2020-10-27 16:10:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai, kad dar jie neskursta ir jaučiasi laimingi.O jeigu kitaip tai tą motynėlę reikėtų pliku pasturgaliu į gerą dilgėlyną ar usnyną pasodinti.Įsigeidė moteriškė išgarsėti!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų