Travoltos dukra užaugo: pamatykite, kokia gražuole tapo

Aktoriaus Johno Travoltos šeima šių metų liepos mėnesį patyrė skaudžią netektį – mirė aktoriaus žmona ir jo vaikų motina, Kelly Preston. Moteriai buvo vėžys. 

Ella Bleu Travolta su tėvais (nuotr. SCANPIX)
11

Dabar aktoriaus pašonėje – jo 20-metė dukra, Ella Bleu Travolta, kuri užsienio žiniasklaidoje tituluojama kaip tikra gražuolė.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Travoltos dukra užaugo: pamatykite, kokia gražuole tapo

Ella – vidurinioji Travoltos dukra. Taip pat mergina turėjo vyresnį brolį Jettą Travoltą, kuris tragiškai mirė 2009-ųjų sausį, būdamas vos 16-os. Jettas buvo tikra tėvo kopija. Taip pat Johnas su žmona Kelly susilaukė ir trečiojo sūnaus Benjamino 2010-ųjų lapkritį.

Akivaizdu, kad motinos netektį sunkiai išgyvena visa šeima, tačiau kartu visi jie nepraleidžia progos anapilin išėjusią moterį pagerbti. Neseniai Johnas kartu su Ella „Instagram“ pasidlaijo vaizdo įrašu, kuriame abu šoka. Pasirodo, kad šokis buvo vienas mylimiausių Kelly dalykų.

Nepaisant to, kad Ella pati siekia sėkmės aktorystėje, ji taip pat yra vaidinusi ir su savo tėvu, trileryje „The Poison Rose“. Negana to, kartu su jais pasirodė ir garsusis aktorius Morganas Freemanas. Tačiau tai – ne pirmasis filmas, kurio metu Ella prisijungia prie tėčio. Nedidelę rolę ji turėjo ir juostoje „Old Dogs“, kurioje vaidino ir Robinas Williamsas.

Savo svajonės – tapti aktore – Ella siekia jau nuo mažų dienų. „Nuo vaikystės mėgau pasirodyti, dainuoti, šokti ir kurti šou visai šeimai ir draugams“, – sakė ji. O štai Ellos tėtis Johnas jau ne kartą viešai yra pasakęs, jog ji – nuostabi. 

„Noriu, kad ji siektų aktorės kelio, nes jai tai sekasi. Ji puiki aktorė“, – sakė jis.

Ella Bleu Travolta ir Johnas Travolta

Tiesa, visi geri tėvai kartais persistengia. Johnas – ne išimtis. Pasirodo, kad anksčiau Ella buvo įsižiūrėjusi „Saulėlydžio“ žvaigždę Taylorą Lautnerį, o jos tėvas ją prie jo sugėdino.

„Pas mus turėjo atvykti Tayloras, o aš iš tiesų buvau jį įsimylėjusi. Kartu su mano draugėmis žiūrėjome jo nuotraukas, ir tada jis atvyko kartu su savo šeima. Pirmas dalykas, ką jam pasakė mano tėtis, buvo tai, kad ką tik apie juos ieškojau informacijos internete“, – sakė ji prisiminusi, kad jos veidas tada iškart tapo raudonas iš gėdos. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų