Sakartvele šeštadienį įsigalios naujos priemonės COVID-19 plitimui suvaldyti

Sakartvelo vyriausybė, siekdama suvaldyti spartų koronaviruso plitimą šalyje, nuo šeštadienio ilgiau nei dviem mėnesiams įves virtinę naujų suvaržymų, paliesiančių municipalinio ir tarpmiestinio transporto, prekybos centrų ir parduotuvių, restoranų ir laisvalaikio įstaigų darbą.

Taip pat viena valanda bus pailginta anksčiau šį mėnesį įvesta komendanto valanda.

Nauji suvaržymai galios iki vasario 1 dienos.

„Padėtis sunki, bet ji yra valdoma. Įvedame tikslinius apribojimus dėl COVID-19 infekcijos augimo. Nuo lapkričio 28 dienos iki gruodžio 24-osios visi prekybos centrai aštuoniuose didmiesčiuose pereis prie darbo išsinešimui. Municipalinis ir tarpmiestinis transportas bus įšaldytas. Nuo sausio 16 dienos iki vasario 1-osios įvesti apribojimai galios tik savaitgaliais“, – ketvirtadienį per spaudos konferenciją kalbėjo premjeras Georgijus Gacharija.

Pasak jo, Tbilisyje bus laikinai uždarytas metropolitenas. Bus leidžiama keliauti tik asmeniniu transportu ir taksi.

Vyriausybės vadovas pažymėjo, kad šalyje ir toliau veiks be jokių suvaržymų žemės ūkio turgūs, maisto parduotuvės, grožio salonai, vaistinės ir bankai.

„Dviejų mėnesių apribojimų laikotarpiu toliau dirbs visos gamybos įmonės, sisteminės organizacijos, vyks statybos darbai. Norčiau pabrėžti, kad mes neįvedame karantino – įvedame tikslinius apribojimus“, – pareiškė G. Gacharija.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, per pastarąją parą Sakartvele buvo išaiškintas 3 801 užsikrėtimo koronavirusu atvejis. Iš viso šalyje užregistruota 118 690 susirgimų. Nuo vasario 26 dienos mirė 1 124 COVID-19 pacientai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų