Galimai trečiosios Putino dukters mama: iš „komunalkės“ – į milijonieres

Rusijos tyrimų portalas „Projekt“ trečiadienį paskelbė apie vieną iš V. Putino aplinkos žmonių, mįslingą Sankt Peterburgo gyventoją Svetlaną Krivonogich, kuri prieš 20 metų staiga neįtikėtinai praturtėjo, o jos paauglė dukra yra „labai panaši į Vladimirą Putiną“. 

8

Rusijos prezidentas jau 20 metų kruopščiai slepia savo asmeninį gyvenimą. Jo dukros gyvena išgalvotais vardais, o informacijos stygių užpildo gandai apie galimas simpatijas.

„Projekt“ aptiko sąsajų su V. Putinu net ir praėjus 20 metų po galimos jų draugystės. Maža to, moteris neįtikėtinai praturėjo po pažinties su „apsirūpinusiu valdininku“, o jos dukra – kaip du vandens lašai panaši į V. Putiną, rašoma tyrimo ataskaitoje.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Putino asmeninis gyvenimas: atskleista kita jo pusė

Staigus praturtėjimas ir „apsirūpinęs vyriškis“

„Projekt“ tyrime buvo atskleista informacija apie banko „Rossija“ akcininkę Svetlaną Krivonogich. Iki 2000-ųjų moteris gyveno komunaliniame bute kartu su mama, o kai baigė studijas universitete išsyk tapo kelių kompanijų akcininke (įskaitant ir V. Putino kišeniniu banku vadinamo „Rossija“) ir tapo elitinio nekilnojamo turto savininke. 

Šiuo metu, anot tyrimo autorių, Krivonogich šeimai priklauso nekilnojamo turto Maskvoje, Sankt Peterburge ir Sočyje už 1,1 mlrd. rublių (daugiau nei 12,2 mln. eurų). Maža to, moteriai tariamai priklauso 75 proc. kalnų kurorto „Igora“, kuriame mėgsta poilsiauti ir V. Putinas, akcijų, ir tokią pačią dalį kultūros erdvės „Leningrad centr“.

Viso Krivonogich šeimai tariamai priklauso turto ir lėšų už 7,7 mlrd. rublių (apie 75 mln. eurų).

Du komunalinio buto, kuriame anksčiau gyveno moteris, kaimynai prisiminė, kad ji 9-ojo dešimtmečio pabaigoje staiga praturėjo, kai  „atsirado apsirūpinęs vyras“. Vienas iš kalbintų asmenų patikino, kad tas žmogus buvo „Peterburgo valdininku“. 

Dar du asmenys, kurie pažįsta S. Krivonogich, „Projekt“ pareiškė, kad jos praturtėjimo priežastis yra artimi santykiai su V. Putinu.  Leidinio duomenimis, V. Putino ir S. Krivonogich pažintis prasidėjo dar praeito šimtmečio pabaigoje, iki jam tampant prezidentu, ir tęsėsi pirmaisiais prezidentavimo metais. „Projekt“ netgi aptiko, kad 1999-aisiais V. Putinas su S. Krivonogich skrido vienu lėktuvu iš Sankt Peterburgo į Maskvą, o bilietų įsigijimo laiką skyrė vos kelios minutės. 

REKLAMA

Teigiama, kad 2000-ųjų pabaigoje V. Putino ir mįslingai praturtėjusios rusės santykiai baigėsi.

2003-iaisiais, kuomet V. Putinas pradėjo ruoštis pirmajam perrinkimui į prezidento postą, S. Krivonogich gimė dukra. „Projekt“ teigimu, jos dokumentų kopijose tėvas nėra nurodytas, tačiau yra tėvavardis – Vladimirovna. 

Mergaitės fotografijų leidinys nepublikavo, nes ji yra nepilnametė, tačiau pažymėjo, kad ji yra „fenomenaliai panaši į Rusijos prezidentą“. 

Kas yra žinoma apie Putino šeimą

Oficialiai yra skelbiama, kad V. Putinas turi dvi dukras, kurių susilaukė su buvusia sutuoktine Liudmila Putina. Tačiau Rusijos prezidentas apie savo vaikus kalba labai skurdžiai, o paskutinė bendra fotografija paviešinta dar 2002-aisiais. 

Vyriausioji V. Putino dukra, anot „The New Times“ šaltinių, pasivadinusi Marija Voroncova. „Reuters“ 2015-aisiais paskelbė, kad ji yra baigusi medicinos studijas ir dirba endokrinologe. 

Žiniasklaida taip pat skelbė, kad ji ištekėjo už verslininko Joosto Jorrito Faasseno, kuris 2006-aisiais dirbo „Gazprom“, ir gyvena Nyderlanduose. 

M. Voroncova yra bendrovės „Nomeko“, dalyvaujančios didžiausiame Rusijos sveikatos apsaugos investiciniame projekte, bendrasavininkė, rašoma BBC. 

Jaunesnioji V. Putino dukra, anot agentūrų „Reuters“ ir „Bloomberg“ duomenimis, yra „Nacionalinio intelektinio vystymosi“ fondo direktorė, pasivadinusi Katerinos Tichonovos vardu. 

Maža to, K. Tichonova buvo įvardinta V. Putino dukra JAV finansų ministerijos 2018-ųjų ataskaitoje. Pats V. Putinas niekada nei patvirtino, nei paneigė savo giminystės ryšių su abiem šiomis moterimis. 

REKLAMA

Apie skyrybas su žmona Liudmila V. Putinas paskelbė 2013-aisiais. Po to apie Rusijos prezidento asmeninį gyvenimą ir naujus santykius nebuvo skelbiama. Praėjus metams, klausiamas apie naują santuoką, V. Putinas pareiškė, kad jam „iš pradžių reikia išleisti už ko nors buvusią žmoną“. 2016-aisiais „Sobesednik“ paskelbė, kad Liudmila Putina ištekėjo už verslininko Arturo Očertnojaus. 

Daugelį metų sklando gandai apie V. Putino ryšius su buvusia olimpiete, parlamentare Alina Kabajeva. Skelbiama ir apie tai, kad moteris tariamai su juo yra susilaukusi vieno ar daugiau vaikų. Kaip ir S. Krivonogich atveju, yra žinoma, kad A. Kabajeva turi vaikų, tačiau jų tėvas, kaip ir patys vaikai, yra slepiami nuo visuomenės.


Rašyti komentarą...
R
Raimis
2020-11-26 13:00:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juodoji skylė ,VISAGALĖ
Atsakyti
-1

R
Rusai čiulpia
2020-11-26 19:39:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seniai reikėjo kastruoti urodą, kad neprigamintų gnomikų mankurtų!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų