Mama dalijasi skausmu: jos kūdikis mirė įstrigęs tarp pagalvių

Nė mėnesio nesulaukęs kūdikis mirė įstrigęs tarp sofos pagalvių šalia vidury nakties užmigusios mamos. Medikai įspėja kartu su kūdikiais ant sofos nemiegoti.

Didžiojoje Britanijoje gyvenanti mama Jessicai atsibudusi nustėro. Šalia jos buvęs jos sūnus Sawyer Feasey jai atsibudus rastas be gyvybės ženklų. Kūdikiui tebuvo 27 dienos.

Rado kūdikį tarp pagalvių

Jessica Feasey pasakojo, kad naktį atsikėlusi kūdikį maitinti netikėtai su juo užmigo. Ji ruošėsi eiti miegoti į savo lovą, tačiau liko pirmame namų aukšte su kūdikiu. Pabudusi 5:15 val. ryte mama neberado savo kūdikio.

„Jo ten nebebuvo. Kur dingo mano kūdikis? Aš atsisėdau ir pamačiau, kad jis man prie šono. Kai jį pamačiau toje pozicijoje, iškart žinojau, kad jo nebėra“, – skausmu dalijasi mama.

Nepaisant desperatiškų jos bandymų kūdikį atgaivinti, berniukas jau buvo miręs.

Jokių įtartinų aplinkybių nenustatyta – policijos teigimu, namuose nebuvo jokių alkoholio ar narkotinių medžiagų vartojimo pėdsakų. Skrodimo metu patvirtinta, kad berniuku buvo tinkamai rūpinamasi, o jo mama buvo labai rūpestinga moteris, viena auginusi vaikus.

Medikų teigimu, berniuko mirčiai nebuvo jokios medicininės priežasties, bet vis dėlto pabrėžiama, kad suaugusiesiems miegoti ant sofų kartu su kūdikiais yra rizikinga.


Rašyti komentarą...
M
M
2020-11-26 12:06:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas to nežino ,kad vaikus reikia saugoti ,tokia ziopla ir dar giriasi visam pasauliui.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų