Tubelis pergalingose rungtynėse buvo šalia dvigubo dublio

Dar vieną pergalę Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) pasiekė Arizonos universiteto „Wildcats“ (16/8), palaužusi Vašingtono Valstijos universiteto „Cougars“ (14/11) ekipą – 69:53 (28:24, 41:29).

Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatas dar buvo lygus (24:24), tačiau visas laikęs priklausė Arizonos studentams, be didelių nesklandumų pabėgusiems dviženkliu skirtumu.

Tarp lyderių „Wildcats“ ekipoje vėl įsiterpė Ąžuolas Tubelis, per 27 minutes pelnęs 9 taškus (3/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/5 baudų metimų), atkovojęs 9 kamuolius, blokavęs metimą, 2 kartus suklydęs ir sykį prasižengęs.

Kerras Kriisa nebuvo registruotas rungtynėms, o Tautvilas Tubelis per aikštėje praleistą minutę niekuo nepasižymėjo.

Tuo tarpu „Cougars“ ekipai Kauno „Žalgirio“ sistemoje augęs ukrainietis Volodymyras Markoveckis per 6 minutes pelnė 2 taškus, kaip ir Denniso Rodmano sūnus D.J.Rodmanas.

Vašingtono ekipai 12 taškų pelnė T.J.Bamba, 10 – Dishonas Jacksonas, slovėnas Aljažas Kuncas pridėjo 5 taškus ir 14 atkovotų kamuolių, makedonas Andrejus Jakimovskis pelnė 3 taškus.

„Wildcats“ gretose žibėjo 19 taškų surinkęs Jamesas Akinjo (6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), 14 pridėjo kanadietis Bennedictas Mathurinas, po 8 – Jordanas Brownas ir Dalenas Terry.