Pergalę NBA po pratęsimo iškovojo Los Andželo „Lakers“ (20-6) komanda, kuri namuose 114:113 (23:37, 34:30, 23:17, 25:21, 9:8) palaužė Oklahomos „Thunder“ (10-14) ekipą.

LeBronas Jamesas nugalėtojams pelnė 25 taškus, atkovojo šešis kamuolius ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ pratęsimą žaidė trečiose rungtynėse iš eilės, o laimėjo šeštą kartą paeiliui.

L.Jamesas pagrindiniame laike likus 19 sekundžių tritaškiu lygino rezultatą, o pratęsime likus 41 sekundei „Lakers“ į priekį tolimu metimu išvedė Wesley Matthewsas.

Paskutinėje atakoje „Thunder“ pastangas išplėšti pergalę nutraukė L.Jamesas, pamušęs kamuolį į užribį.

Los Andželo klubas žaidė be Anthony Daviso, o Oklahomos ekipai nepadėjo Shai Gilgeous-Alexanderis.

Per pirmąsias 43 žaidimo minutes „Lakers“ nei karto nepirmavo.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 25 (7 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 20, Dennisas Schroderis 19, Kyle’as Kuzma 15, Wesley Matthewsas 10.

„Thunder“: Alas Horfordas 25, Kenrichas Williamsas 24, Luguentzas Dortas 17.