Sabonis po praūžusio „Visų žvaigždžių“ savaitgalio dėkojo Dončičiui ir šeimai

Atlantoje savaitgalį praūžė NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalis, kuris šiemet buvo kiek trumpesnis.

Dėl pandemijos atsisakyta smulkesnių renginių, o pagrindiniai įvykiai vyko per vieną dieną. Lietuvos laiku iš sekmadienio į pirmadienį vyko ir įgūdžių ir tritaškių, ir dėjimų konkursai, buvo žaidžiamas ir „Visų žvaigždžių“ mačas.

Domantas Sabonis ne tik antrus metus iš eilės dalyvavo renginyje, bet ir susižėrė individualų apdovanojimą. Aukštaūgis triumfavo įgūdžių konkurse.

„Visos naujos taisyklės, viskas per vieną dieną – tai buvo ilga diena, bet tai buvo labai smagu. Esu laimingas, kad šįkart ir konkursą pavyko laimėti. Tai geras apšilimas prieš rungtynes“, – kalbėjo D. Sabonis.

„Norėjau čia atvykti ir gerai praleisti kelią. Esu labai laimingas ir trofėjų skiriu sirgaliams bei šeimai“, – po pergalės įgūdžių konkurse sakė D. Sabonis.

Lietuvis praėjusiais metais žaisdamas pagrindiniame „Visų žvaigždžių“ mače taškų taip ir nepelnė. Šiemet pavyko savo sąskaitą atsidaryti dviem taškais, kuriuos jis pelnė dėjimu po Lukos Dončičiaus perdavimo.

„Tai buvo nuostabu (pelnyti taškus – aut. past.), galėjau nusimesti tam tikrą naštą nuo krūtinės. Padėkojau Lukai už perdavimą ir esu laimingas“, – šypsodamasis sakė „Pacers" aukštaūgis.

D. Sabonis tapo antruoju mūsų šalies krepšininku, sugebėjusiu iškovoti vieną iš NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio konkursų titulų.

Dar 2002-ais vieną iš savaitgalio konkursų yra laimėjęs Šarūnas Marčiulionis. Tiesa, konkursas tada vadinosi „Hoop-It-Up“ ir jame dalyvaudavo mini komandos, kurios buvo sudarytos iš keturių asmenų.

Tuo metu jau karjerą baigęs Š. Marčiulionis svečio teisėmis gavo pakvietimą atvykti ir sudalyvauti renginyje su kitomis žinomomis NBA legendomis.

Lietuvis varžėsi kartu su Hidayetu Turkoglu, Ticha Penicheiro ir Tomu Cavanagh.

D. Sabonis po šio savaitgalio duotame interviu dar užsiminė apie tai, kad dabar svarbiausia gerai pasiruošti fiziškai kitai NBA reguliaraus sezono pusei.

Lietuvio atstovaujama „Pacers“ (16-19) ekipa šiuo metu Rytų konferencijos turnyrinėje lentelėje užima 10–ą vietą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų