Po Woodso avarijos abejojama dėl tolesnės karjeros sporte

Golfo legenda 45-erių amerikietis Tigeris Woodsas antradienio rytą pateko į rimtą avariją ir buvo išgabentas į ligoninę.

Los Andželo policininkai 7.12 val. ryte gavo pranešimą apie apvirtusį automobilį. Jame buvo tik vienas asmuo – legendinis T.Woodsas. Amerikietis iš automobilio buvo ištrauktas tik ugniagesiams panaudojus specialias žirkles ir plėstuvus. Tada T.Woodsas buvo nuvežtas į ligoninę, kur jam prireikė operacijos.

Vietinis šerifas patvirtino, kad golfo žaidėjo organizme alkoholio nebuvo rasta. Deja, T.Woodsas labai rimtai susižeidė kojas, o jo dešiniojoje kojoje nustatyti atviri lūžiai, todėl abejojama, ar legendinis golfo meistras dar kada nors pasirodys profesionalų turnyruose. Jis pastaruoju metu ir taip turėjo problemų dėl traumų bei ištvėrė net penkias nugaros operacijas.

„Jis yra žmogus, kuris ištvėrė labai daug. Manau, kad dabartinėje situacijoje visi turėtų džiaugtis, kad jis dar gyvas, kad vaikai neprarado savo tėčio. Aišku, norėtųsi tikėti, kad jis dar gali sugrįžti ir žaisti profesionalų turnyruose, bet jei jis to ir nebegalės padaryti, tai vis tiek suras būdų, kaip išlikti įtakingu žmogumi golfo pasaulyje. Gali būti, kad nebepamatysime, kaip genijus dirba su savo lazda, bet yra ir kitų būdų, kaip Tigeris gali daryti teigiamą poveikį golfo žaidimui“, – sakė golfo žvaigždė Rory McIlroy‘us.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų