Į pergalių kelią NBA grįžo Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (11/11) ekipa. Pastarieji išvykoje 124:110 (30:22, 32:24, 37:33, 25:31) nugalėjo Sakramento „Kings“ (12/14).

Lietuvio klubui tai yra tikras šviežio oro gūsis. Koronaviruso nukankinta ekipa per pastarąsias šešerias rungtynes iškovojo 2 pergales.

Tuo tarpu labai sėkmingai žygiuojantys „Kings“ kluptelėjo trečią sykį iš eilės.

J. Valančiūnas per 26 minutes pelnė 25 taškus (1/1 trit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė ir sykį suklydo.

Vidurio puolėjui ketvirtajame kėlinyje buvo skirta nesportinė pražanga. JV sunervino varžovo Chimezie Metu poelgis po dėjimo – oponentas sugalvojo pajodinėti lietuviui ant nugaros.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos per pastarasias penkerias rungtynes renka po 21,8 taško ir atkovoja po 12,4 kamuolio. Įdomu, kad tokią statistiką uteniškis susirenka per palyginus mažą laiką aikštėje (vid. 29 min.).

„Grizzlies“ laikė žaidimo vadeles savo rankose absoliučiai visas rungtynes. „Kings“ pirmavo vos kartą (0:2), o nuo to laiko svečiai labai greitai įgijo dviženklį pranašumą (13:2).

Memfio ekipa dviženklį atstumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Šeimininkams pavyko priartėti tik besibaigiant rungtynėms.

Prie tokio dominavimo prisidėjo geresnis rezultatyvių perdavimų skaičius (31:22) ir laimėta kova dėl atšokusių kamuolių (43:33).

„Kings“: D. Foxas 23, T. Haliburtonas 22, C. Josephas 16, R. Holmesas 13 taškų.

„Grizzlies“: J. Valančiūnas 25, D. Brooksas 22, K. Andersonas 17, J. Morantas 16 (10 rez. perd.), B. Clarke'as 13 taškų.