Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
KOKIOS PASLAPTYS NUO VADOVO,,MATYT, PER DAUD PRIVATIZAVO SVETIMŲ PINIGĖLIŲ IR TOKIE SKUNDIKAI IR YRA TIE VAGYS KURIEMS DREBA KINKOS, NA O TAPKINIS BUS VISŲ NUODĖMIŲ ATLEIDĖJAS,TIK SENOVĖS EGIPTE ŠŪDVABALIS BUVO ŠVENTAS-SPINDI NAUJASIS MŪSŲ ŠVENTASIS- TAPKINIS SKARABĖJAS
Tapinas išsigando? Gal paaiškės, kad daug pinigiukų gavo iš KM???
ar IŠmataitis-Žemiauplintusaitis-turintis pilis Rusnėj,Šilutėj,butus P|alangoj,namą neaiškios kilmės šalia buvusio mero-paksiaus draugo- ,o ir fazendas Ispanijoje-yra elitas,ant kruių jis pyksta,ar runkelis Vilniuje vargšas?
@klausimuks
graikijoj tur būt vilą turi, Bet pradžiai išmok kultūriste taisyklingai lietuviškai rašyti
@Atsakimuks
atsakyyyyyyyyyyyyyyymuks..GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGraikija,berašti...turbūt-kartu rašome
@klausimuks
Tavo asmeninai pavyduliavimo traukuliai, tai knisk toliau, kiauliena konservuota
Prezidentui, LSDP ir naujai Premjerei!!!
Reikia nepamiršti, kad viskas, kas dabar vyksta, susiję su 2024-ųjų Seimo rinkimų rezultatais. Jie buvo tokie, o pasekmes šiandien matome.
„Valdžia Lietuvoje negali būti užleista fašistams. Tai yra esminis išeities taškas. Visokie samprotavimai apie tai, kas atsitiko ir kas dar gali atsitikti neturi jokios reikšmės. Arba bus Lietuva, arba nebus. Bet jei Lietuva taps fašistine – jos nebebus“.
Tai, ką dabar savo protestu išreiškia kultūros bendruomenė, visų pirma ir yra fašizmo atmetimas.
Reikia nepamiršti, kad viskas, kas dabar vyksta, susiję su 2024-ųjų Seimo rinkimų rezultatais. Jie buvo tokie, o pasekmes šiandien matome.
„Valdžia Lietuvoje negali būti užleista fašistams. Tai yra esminis išeities taškas. Visokie samprotavimai apie tai, kas atsitiko ir kas dar gali atsitikti neturi jokios reikšmės. Arba bus Lietuva, arba nebus. Bet jei Lietuva taps fašistine – jos nebebus“.
Tai, ką dabar savo protestu išreiškia kultūros bendruomenė, visų pirma ir yra fašizmo atmetimas.
@Vismantas
Papūsk prezidentui,LSDP ir naujajai Premjeriai rūron, prapisot rinkimus, tai dabar galite tik bliauti kartu su GENERALINIO Ožio partiečias
@Vismantas
ligoni, jukš į palatą!
Vagie, kepurė dega !
@.
dega žemaitaičiui,dega...
Nededu į kišenę nei NA, nei pono Igno. Tačiau pagaliau aiškėja, dėl ko kilo šitas šaršalas ir ko NA taip užsispurusiai spraudžiasi į KM... Ten daug įdomybių gali rasti... Ir ne vienam kultūrininkui ir klerkui su tais duomenimis gali uodegą užsukti... O pradėta taip gražiai - nereikia antisemitizmo, nereikia chamizmo, nereikia cinizmo (su kuo tikrai negali nesutikti). Pasirodo, viskas ne taip kilnu...
Ministras įsirašė informaciją dėl finansavimo. Kur čia problema? Ar Tapinas norėtų, kad ministras pats asmeniškai imtų kopijuoti jam reikalingus failus? Bet Tapinas čia tikrai gali būti teisus. Šitas dalykas gali būti daug rimtesnis. Čia gali būti įdomi informacija apie tai, kas kiek gauna, ir kas negauna nieko. Net Žemaitaičio politiniams priešininkams turėtų būti svarbu ir įdomu tsakank
@Tai gal nieko tokio
Pritariu. Beje, ten gali būti norudyta ir motyvacija, ko dlė vieniems davė, o kitiems nedavė. Aišku kaip dieną, kad dabar vagis ir ir prasilošęs alkoholikas Tapinas, kuris pralošė šeimos namų įnašą gyvenamajam būstui, išsigando, jog paaiškės, kiek jam buvo pamėtyta nuograužų už lojimą.
tapinas ir anonimai valdo? Kur mūsų teisėsauga?
Ale visur skundikų yra. Ar nesunki sąžinę slegianti našta?
O jeigu tai viskas melas, tada Tapkę į teismą už melavimą ir neapykantos kurstymą.
Kažko nesigirdi Tapkės tyrimų apie viešuosius pirkimus. Savų neišeina tirti, ar ne?
Kažko nesigirdi Tapkės tyrimų apie viešuosius pirkimus. Savų neišeina tirti, ar ne?
@Tapkė pizdelina
išsiaiškins,tam yra teisėsauga
@Tapkė pizdelina
O jei Tapinas nemeluoja, kaip tada? Riboto naudojimo informacija, garantuotai, pateko pas Žemaitaitį. Kur nukeliavo toliau? O tai jau baudžiamoji atsakomybė ir ar tik nereiks Remygučiui viską metus dumt į savo vilukes Ispanijoj? O kas daryt jo pastumdėliams, į lietuvišką cypę ar į "laisvę" Rusijos kariuomenėj ir fronte, kokioms trim savaitėm, paskui namolio, lavonmaišyje.
@Jei Tapinas nemeluoja
O gal Tapkės viešieji pirkimai Laisvės TV nukeliavo Adomavičius pagalba į teisėsaugą. Ir Tapkė dabar deda į kelnes. Va čia tai būtų
Nervuojasi, nes ta informacija nelabai p
@Jei Tapinas nemeluoja
Riboto naudojimo, tai kai teisę žinoti turi tik tapkinas su lanzbergine šutve. Tai debile turėtum suprasti ,kad ministras turi teisę gauti visą informaciją, kas susije su jo valdoma ministerija
@Jei Tapinas nemeluoja
Kokia kultūros ministerijoje ribojama informacija nuo visuomenės?

Tapinas prakalbo apie įvykius Kultūros ministerijoje: „Šitas dalykas daug rimtesnis“