„Barcelonos“ komanda Ispanijos Karaliaus taurės finale 4:0 sutriuškino Bilbao „Athletic“ futbolininkus ir iškovojo šio turnyro trofėjų.

Inigo Martinezas 12-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Pedri 52-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Unai Simonas meistriškai atrėmė kamuolį.

Antoine‘as Griezmannas 60-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Barceloną“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Frenkie de Jongas 63-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0.

Lionelis Messi 68-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0. Argentinietis 72-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino katalonų pranašumą 4:0.

A.Griezmannas 86-ąją minutę dar kartą nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi šį kartą teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.