TOP3 Zodiako ženklai – partnerių išdavikai: neištikimybė jiems vieni juokai

Ar kada nors susimąstėte, kokie žmonės yra linkę į išdavystę? Pasirodo, kad kai kurie Zodiako ženklai būna neištikimi daug dažniau už kitus.

Helovino makiažas  (nuotr. 123rf.com)

Portalas bustle.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kurie yra labiausiai linkę išduoti savo partnerį:

AVINAS

Avinas yra Marso valdomas ženklas. Marsas yra veiksmo, agresijos ir seksualumo planeta. Taigi, Avinas yra tas Zodiako ženklas, kuris dažniausiai išduoda nė nesusimąstydamas. Avino impulsai ir troškimai gali sutrukdyti net ir geriausiems jų ketinimams. Avino dėmesio laukas yra siauras, todėl romantiniai partneriai, kurie kažkada buvo nauji ir jaudinantys, gali imti kelti nuobodulį, o tai juos veda prie kito dėmesį patraukusio žmogaus.

DVYNIAI

Iš visų Zodiako ženklų Dvyniai turbūt labiausiai linkę į neištikimybę. Juk galiausiai jų simbolika yra Dvynių duališkumas, todėl jų asmenybė turi bent dvi puses, apie kurias reikėtų žinoti. Dvyniams jų gyvenime reikia įvairovės, laisvės ir lankstumo, kad jie būtų laimingi. Jie labai mėgsta bendrauti, todėl šį jų poreikį išpildo nauji žmonės, kuriuos šnekučiuodamiesi ir būdami tarp žmonių jie sutinka kasdien.

SVARSTYKLĖS

Nors ir Svarstyklės yra žmonės, gimę bendrauti, joms iš prigimties labai svarbu yra meilė ir taika. Tai – Svarstyklių simbolis, todėl pusiausvyra joms yra nenusakomos reikšmės, o geri santykiai – šios pusiausvyros dalis. Jei Svarstyklės išduoda, jos tai daro siekdamos užpildyti spragą to, ko negauna savo ilgalaikiuose santykiuose. Dėl neištikimybės jos jaučiasi labai kaltos, bet nenorėdamos sudrumsti ramybės, visomis išgalėmis stengsis ją nuo jūsų nuslėpti.


Rašyti komentarą...
A
2020-11-21 20:15:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Deja,turėjau vyrą gymusį po svarstyklių ženklu,teko bėgti.Didesnio melagio ir mergišius neteko sutikti.
Atsakyti
-3

K
Kamile
2020-11-21 21:08:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turėjau meilužį svarstyklių ženklo. Tikra tiesa
Atsakyti
-2

K
Kalija
2020-11-21 17:04:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turėjau marčią dvynę. Galiu patvirtinti čia tiesa. Gailiuosi kad pažinau. Norėčiau ištrinti iš atminties nes išdavystės asė. Be jokių skrupulų išmainė savo žmogų į seną pinigų maišą. Manau eis ir toliau Tam irgi tas pats nutiks. Tokios nesustoja.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų