Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „barcelona“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „barcelona“.

Žiniasklaida: po sezono Rokas Jokubaitis gali sugrįžti į „Žalgirį“

„Barcelona“ klubą atstovaujantis Rokas Jokubaitis po sezono paliks Ispaniją ir ieškosis naujos stotelės. Italijos spaudoje pasirodė žinios apie tai, kad Kauno „Žalgiris“ yra favoritas susigrąžinti lietuvį. „Rokas Jokubaitis šio sezono pabaigoje paliks Barseloną. Vasarą lietuvis dalyvaus NBA Vasaros lygoje ir bandys įgyvendinti savo svajonę patekti į aukščiausią pasaulio krepšinio lygą, tačiau jei nepavyks, jis gali grįžti į Europą.
123 2024-03-27

Lietuvių susidūrime Eurolygoje – ketvirtame kėlinyje rungtynes perlaužusio „Panathinaikos“ klubo pergalė

Pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (20/11) klubas. Ergino Atamano auklėtiniai savo arenoje 89:81 (20:23, 14:23, 26:15, 29:20) nugalėjo Barselonos „Barcelona“ (20/11) krepšininkus. Abi komandos šiuo metu turi vienodą pergalių ir pralaimėjimų santykį ir dalinasi 2-4 vietas su Monako „AS Monaco“. Marius Grigonis nugalėtojams per 29 minutes surinko 8 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, perėmė kamuolį, bet prasižengė 3 kartus.
2024-03-22

Šaras po pergalės prieš „Barcelona“ perdavė linkėjimus Keenanui Evansui ir gyrė auklėtinių reakciją

30-ąjį Eurolygos turą Šarūnas Jasikevičius atsimins džiaugsmingai. Stambulo „Fenerbahče“ principinėje kovoje prie savų sirgalių 88:74 (23:11, 23:14, 16:32, 26:17) įveikė „Barceloną“ ir šiuo metu dalinasi 3-4 vietą turnyrinėje lentelėje. Po rungtynių spaudos konferencijoje prie mikrofono stojęs vyriausiasis treneris Š. Jasikevičius džiaugėsi savo komandos pasirodymu, tačiau pabrėžė ir nenusisekusį trečią kėlinį.  „Sveikinu mūsų žaidėjus ir sirgalius.
57 2024-03-21

Šarūnas Jasikevičius laimėjo principinį mūšį prieš „Barca“

Eurolygos 30-ojo turo rungtynėse įsimintiną pergalę iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (19/11). Pirmą kartą po išvykimo iš Barselonos lietuvis akis į akį stojo prieš savo buvusią ekipą ir šį mūšį laimėjo 88:74 (23:11, 23:14, 16:32, 26:17).  Didelė rungtynių svarba buvo ir dėl to, kad abi ekipos Eurolygos turnyrinėje lentelėje žengia koja kojon, o keliomis pergalėmis daugiau prieš mačą turėjo „Barcelona“ (20/10). Ketvirtąją pergalę paeiliui Eurolygoje išk...
180 2024-03-20

Pykčio iš „Atletico“ sirgalių sulaukęs Joao Felixas: „Jie nežino, kas vyko komandos viduje, kai aš buvau čia“

„Barcelonos“ nuomojamas puolėjas Joao Felixas vėl įmušė įvartį į savo buvusio klubo Madrido „Atletico“ vartus, o jo atstovaujama dabartinė komanda 3:0 nugalėjo Diego Simeone‘o komandą. Kalbėdamas apie rungtynes, portugalas džiaugėsi tuo, jog pavyko įmušti tris įvarčius į komandos, kuri garsėja tvirta gynyba, vartus. „Sužaidėme puikias rungtynes, svečiuose įmušėme 3 įvarčius prieš komandą, kuri gerai ginasi. Viskas buvo tobula ir mes tuo džiaugiamės“, – ESPN sakė J.Felixas.
2024-03-18

Be išvaryto trenerio „Barcelona“ svečiuose įveikė „Atletico“ ir išlaiko spaudimą lygos lyderiui

„Barcelonos" komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino Madrido „Atletico“ futbolininkus.  Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė po keletą progų.
2024-03-18

„Barcelona“ sugėrė smūgį nuo lentelės dugne esančio Mato Jogėlos klubo

Pralaimėjimą Ispanijos čempionate patyrė Barselonos „Barcelona“ (16-9) klubas su Roku Jokubaičiu. Rogerio Grimau auklėtiniai namuose 85:88 (23:26, 24:20, 25:21, 13:21) krito prieš Lugo „Breogan“ (7-18) krepšininkus, kurių gretose žaidžia Matas Jogėla ir Martynas Sajus. R.Jokubaitis žaidė 23 minutes, pelnė 9 taškus (3/3 dvit., 1/1 trit., 0/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, padarė klaidą, 3 sykius prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.
2024-03-17

Šarūnas Jasikevičius išklojo daug nutylėtų dalykų apie skyrybas su „Barcelona“: „Norėjau kitokių dalykų“

Apie skyrybas su „Barcelona“ viešumoje ilgą laiką vengęs kalbėti dabartinis Stambulo „Fenerbahce“ treneris ispanų televizijai „Movistar Plus+“ ryžosi duoti ilgą ir išsamų interviu. Laidoje „Zona Euro“ pasirodęs lietuvis papasakojo, kas jį labiausiai skaudino dirbant vienoje tituluočiausių Senojo žemyno komandų.  „Kaip ir bet kuris kitas didelis klubas, „Barcelona“ gali būti sudėtinga.
2024-03-15

Puikus Roko Jokubaičio žaidimas padėjo klubui įveikti „Partizan“

Puikiai susitikimo pabaigą sužaidusi Barselonos „Barcelona“ (20-9)  su Roku Jokubaičiu Eurolygoje namuose 94:76 (29:24, 22:24, 23:20, 20:8) nugalėjo Belgrado „Partizan“ (13-16) klubo krepšininkus. R.Jokubaitis per 19 minučių įmetė 13 taškų (5/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, padarė 2 klaidas, sykį prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.
2024-03-14

„Barcelona“ po 4 metų petraukos grįžo į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Antradienį Čempionų lygoje sužaisti atsakomieji aštuntfinalio susitikimai. Savo sirgalių palaikoma „Barcelona“ jau 17-ą mačo minutę pirmavo prieš Italijos čempionus „Napoli“ 2:0 ir šventė į kitą etapą duris atveriančią pergalę 3:1.  Pirmoji „Barcelona“ ir „Napoli“ akistata Neapolyje baigėsi 1:1, tad Xavi auklėtiniai aukšta sparta pradėjo rungtynes ir jau 15-ą rungtynių minutę po tikslaus Fermino Lopezo smūgio išsiveržė į priekį 1:0. Dar po dviejų minučių kamuolį kontroliavę Italijos čempio...